Úvodná stránka » Bezpečný e-mail

Bezpečný e-mail Ikona - Email

Naši zákazníci pri používaní elektronickej pošty môžu využívať kompletné zabezpečenie prenosových kanálov na internete. Tieto bezpečnostné funkcie potvrdzujú kvalitu našich služieb a sme radi, že ich našim zákazníkom môžeme ponúknuť.

SMTPS

SMTP je skratka pre Simple Mail Tranfer Protocol, ktorý slúži na odosielanie pošty. Naše poštové servery podporujú voľbou smtps v poštovom klientovi zabezpečený prenos medzi použivateľovým PC a našimi servermi.

SMTPS - internet

Náš poštový systém Z-mail je nakonfigurovaný tak, aby odosielané e-maily z našich SMTP serverov, ktoré používateľ posiela zabezpečenou cestou, komunikoval s cieľovými servermi tiež zabezpečene! Táto funkcia nie je štandardná a zabezpečená cesta je zaistená iba v prípade, že cieľové servery bezpečnú komunikáciu podporujú.
Naše odosielacie, ako aj prijímacie servery umožňujú zabezpečenú komunikáciu na internete.
systém Z-mail výrazne znižuje riziko možného odpočúvania e-mailovej pošty. Firmy tak môžu vytvárať kompletne zabezpečený kanál pre firemnú komunikáciu , bez toho aby sa museli báť sprístupnenia obsahu dôverných správ.

POP3S

POP3 je protokol pre vzdialený prístup k poštovému serveru k príjmu pošty. Slúži na komunikáciu poštového klienta (napr. Outlook) s mailserverom. Vhodným nastavením klienta je možné zabezpečiť prenos dát šifrovane.

IMAPS

Protokol IMAP (Internet Message Access Protocol) slúži na správu e-mailov priamo na serveri. Oproti POP3 umožňuje pracovať s uloženými mailami bez ich fyzického stiahnutia. Naše servery podporujú samozrejme aj šifrovaný prenos.


Poradíme Vám

Pripravili sme pre Vás niekoľko videoututoriálov , ako si vytvoriť schránku alebo ako si nastaviť poštu na svojom počítači.

 

Neviete ako objednať vlastný e-mail s doménou ?
Pripravili sme 3 jednoduchých sprievodcov objednávkou.

 

Prezrite si fotogalériu ukážok vzhľadu Webmailu.

 

 

Osobný e-mail (originál)

 

Kontakt

ZONER s.r.o.
Jaskový rad 1909/5
831 01 Bratislava
+421 2 682 659 86

 

 

Reklama ZONER